Valla çok uğraştık. İyi bir yazılımcıya ulaşmak için çok uğraştık.Sonunda Gürkan Minaz’a ulaştık. 10 ayda alamadığımız yolu 10 günde aldık.
 
Daha önceki yazılımcıların “ama burada C-panel yok” “FTP transferi yapamıyoruz” “server IP si bilmem ne oldu” “ DNS bilgileri yamuldu” “ başka sunucuya geçelim burayı sevmedik” diye söylendikleri konuları bir kerede halletti. Hem “Yeni bir sistem öğrenmiş oluyoruz iyi burası. Hızlı dönüş yapıyorlar” diye son derece olumlu yaklaştı. Hem de büyük bir sabırla muhtemelen onyüzmilyonbin tane  soru ve talep yaptık hepsini sabırla yanıtladı. Kendisini tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.
 
Yeni sitemizde ilginizi çekecek bilgiler, yaşamınızı kolaylaştıracak teknikler paylaşmayı, elimizden geldiği kadar faydalı olmayı hedefliyoruz.  Umarız beğenirsiniz.
Dünya Ticaret Merkezi, EGS Blokları B2 No8 Yeşilköy, İstanbul
02122028734
tag heuer aqua racer cartier 21 fake chanel bags tag heuer link calibre 5 longines replica vs original fendi replica handbags breitling navitimer a23322 review tag heuer carrera heuer 01 price hermes replica handbags certified pre owned rolex breitling 1884 watch price louis vuitton replica omega deville quartz vintage watch ap royal oak offshore limited edition quartz f01003 price replica louis vuitton